ЗВЕРНЕННЯ ДО НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ НАДІСЛАТИ
Thumbnail Thumbnail Thumbnail
Рада вітати Вас на моїй веб-сторінці. Повідомляю: тут є що читати! читати

День Победы в Ахтырке

Ахтырчане вышли на улицы родного города, чтобы почтить память тех, кто завоевал мирное небо для нас... читати

ЩОДО СВЯТКУВАННЯ УТВОРЕННЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Постановою пропонується 10 січня 2014 року на державному рівні урочисто відзначити 75 – річчя утворення Сумської області.... читати
Бабич Вікторія Володимирівна
народилась 22 квітня 1974 року в м. Охтирка Сумської області в родині службовців. Навчання розпочала у Охтирській середній школі № 1, після закінчення якої вступила до Сумського торгівельного училища, який закінчила в 1992 році.
 Трудову діяльність розпочала працюючи завідуючою буфету в Охтирській районній раді. З 1995 року по 2001 рік працювала реєстратором у стоматологічній клініці. З 2001 року приватний підприємець.
 Виховуючись і зростаючи у родині, де комуністичні ідеї були запорукою життя, Вікторія Володимирівна вирішила присвятити свою діяльність ідеям Комуністичної партії. Свій партійний шлях вона розпочала у 2001 році з посади секретаря Охтирського міському комсомолу, а потім першим секретарем Охтирського ЛКСМУ. В 2007 році закінчила вищу партійну школу при Центральному комітеті Комуністичної партії України і була обрана першим секретарем Охтирського міському Компартії України, де працює на цій посаді по сей час.
 В 2008 році і по теперішній час обрана членом Центрального комітету Комуністичної партії України.
 З 2006 року депутат Охтирської міської ради, помічник народного депутата.
 У 2009 році без відриву від виробництва закінчила Харківський інститут управління. Загалом – вся її діяльність спрямована на становлення і розвиток Охтирської міської організації Компартії України, депутатська діяльність - на вирішення багатьох проблем мешканців міста, а саме відстоювання питань медичного обслуговування, пенсійного забезпечення, освіти, земельних питань та справедливого розподілу податків підприємцям.
 З грудня 2012 року народний депутат України від Комуністичної партії України Має сина Олександра.